DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesi için 60 KPSS puanı şartı ile iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri içerisinde Tekirdağ büyükşehir belediyesi başkanlığı içerisinde için 50 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesi için 60 KPSS puanı şartı ile iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri içerisinde Tekirdağ büyükşehir belediyesi başkanlığı içerisinde için  50 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ büyükşehir belediyesi 50 zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 14.06.2021 tarihinde başlayacak ve 18.06.2021 tarihinde son bulacaktır.

50 zabıta memuru alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların Tekirdağ belediyesi başkanlığı internet sitesi www.tekirdag.bel.tr adresinden başvuru formunu indirirek doldurmaları gerekiyor.

Formu doldurtuktan sonra istenen belgeler ile birlikte Tekirdağ belediyesine şahsen başvuru olmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

tekirdag1 1

tekirdag3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

5 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

6 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

7 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

8 – Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Büyükşehir Tekirdağ 50 zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP