DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı

Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Büyükşehir Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 65 KPSS puanı ile 50 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Büyükşehir Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 65 KPSS puanı ile 50 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı ilanı başvuru tarihi 22.02.2021 tarihinde başlayacak ve 26.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin http://www.konya.bel.tr adresinde bulunan başvuru formunu ve istenen belgeler ile birlikte Konya Büyükşehir belediyesine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

konya1 3

konya2 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -50 Zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -50 Zabıta ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -50 Zabıta ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -50 Zabıta ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 -50 Zabıta ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -50 Zabıta ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – 50 Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 -50 Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

9 -50 Zabıta ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -50 Zabıta ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 50 Zabıta ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 50 Zabıta ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 50 Zabıta ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 50 Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 50 Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 50 Zabıta ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP