DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediyesi 26 Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediyesi 26 Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediye başkanlığı güvenlik alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Muğla büyükşehir belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 26 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:01
Büyükşehir Belediyesi 26 Güvenlik Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediyesi 26 Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediye başkanlığı güvenlik alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Muğla büyükşehir belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 26 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla büyükşehir belediyesi 26 Güvenlik Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 25.05.2021 olarak bildirildi.

Muğla büyükşehir belediyesi 26 Güvenlik Görevlisi için başvuru yapacak kişilerin kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

guvenlik 19

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Muğla büyükşehir  özel güvenlik yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Muğla büyükşehir  özel güvenlik ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Muğla büyükşehir  özel güvenlik yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Muğla büyükşehir  özel güvenlik yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Muğla büyükşehir  özel güvenlik ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Muğla büyükşehir  özel güvenlik duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Muğla büyükşehir  özel güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Muğla büyükşehir  özel güvenlik duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muğla büyükşehir  özel güvenlik duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Muğla büyükşehir  özel güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Muğla büyükşehir  özel güvenlik yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Muğla büyükşehir  özel güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Muğla büyükşehir  özel güvenlik resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Muğla büyükşehir  özel güvenlik ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP