DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS'siz İşçi Alımı

Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS'siz İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz kamu personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Muğla Büyükşehir Belediyesi başkanlığı kurumuna 2 adet işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:14
Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS'siz İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS’siz İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz kamu personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Muğla Büyükşehir Belediyesi başkanlığı kurumuna 2 adet işçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi ilanı son başvuru tarihi 6.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

gemi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

8 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Muğla belediyesi KPSS’siz işçi lanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Muğla belediyesi KPSS’siz işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP