DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bursa Yıldırım Belediyesi 50 Daimi İşçi Alımı Duyurusu

Bursa Yıldırım Belediyesi 50 Daimi İşçi Alımı Duyurusu

Belediyelerin yayınladığı personel alım duyurularından birisi de Bursa Yıldırım Belediyesinden geldi. Yıldırım Belediyesinin yayınladığı alım ilanında 3 farklı kadroda toplam 50 daimi işçi alımı yapılacak. İşte tüm detaylar.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Bursa Yıldırım Belediyesi 50 Daimi İşçi Alımı Duyurusu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanan ilanda yer alan bilgilere göre Bursa Yıldırım Belediyesi, 25 tanesi atık toplama işçisi (çöp kamyonu arkası toplayıcısı), 24 tanesi çöp kamyonu şoförü ve 1 tanesi de kaynakçı olmak üzere toplam 50 belediye personeli alınacak. Alımı yapılacak personellerin şartları ise her kadro için ayrı ayrı ifade edilmiştir.

Alınacak 25 tane atık toplama işçi kadrosuna başvurmak isteyen adayların şartları belli oldu. İlandaki şartlara bakıldığında emekli olmayan, sağlık sorunu olmayan ve askerliğini yapmış olma şartı yer almaktadır. Çalışma süresine bakıldığında ise haftalık 45 saat mesai resmi kayıtlarda görünmektedir. Bunu da günlük olarak hesapladığımızda 7 saate tekabül etmektedir. Vardiyalı çalışma şeklinde alınacak ilana başvurmak için belediyenin kentsel tasarım binasının bulunduğu Şükraniye Mahallesi, 4.Şanlı Sokak No:6 Yıldırım/Bursa açık adresidir. 

İlana başvuracak adayların 09.00-12.00 saatleri arasında yukarıdaki adrese gelmeleri önemle rica edilmektedir.

Belediyenin yayımladığı ilanda yer alan diğer kadro ise çöp kamyonu şoförlüğüdür. Atık toplama işçisi gibi bu kadronun da statüsü daimi olarak youbets belirlenmiştir. 24 kişinin istihdam edileceği bu alanda belli başlı şartlar vardır. Diğer ilanda olduğu gibi  emekli olmayan, sağlık sorunu olmayan ve askerliğini yapmış olma gibi şartların yanında şoför alım ilanı olduğu için src belgesi ve ehliyet belgesi ile psikoteknik muayene belgesi olması şartı yer almaktadır.

Belediye şoförü alım ilanına başvurmak isteyen adaylar, Şükraniye Mahallesi, 4.Şanlı Sokak No:6 Yıldırım/Bursa (Kentsel Tasarım Binası) adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu ilan için de başvuru saatleri 09.00-12.00 arasıdır.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

Personel istihdam ilanında yer alan diğer kadro ise kaynakçıdır. Yıldırım sınırları içerisinde haftalık 45 saat çalıştırılması için alınan personelden istenilen şartlar arasında askerlikle ilişiği olmama, herhangi bir engeli bulunmama ve emekli olmama şartları yer almaktadır. 

Kaynakçı alımına başvuruda bulunacak adayın varsa kaynakçı belgesini de başvuruda getirmesi gerekmektedir. Adaylar, 09.00-12.00 saatleri arasında Bursa Yıldırım Şükraniye Mahallesi, 4.Şanlı Sokak No:6 Kentsel Tasarım Binasında bu kadroya başvurabileceklerdir.

Yıldırım Belediyesi 50 personel alım ilanı duyurusu için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP