DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı

Kamu personel alımı gerçekleştirilmesi için yayınlanmış olan bilgilerde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere büro memur alımı, temizlik personeli alımı ve güvenlik alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş başvuru yapacak kişilerde Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır ve bütün adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Burdur personel alımı için son başvuru tarihi 01.12.2021 olarak bildirildi.

Bütün adayların Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru işlemleri için www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak gerekiyor.

universite personel alimi 2

ÜNİVERSİTE İŞÇİ MEMUR VE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Büro personeli alımı için başvuracakların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekmekte.

Memur alımı için Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarından birinden mezun olmaları ve Herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Teknisyen alımı için Süt ve Ürünleri Teknolojileri önlisans bölümü mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Güvenlik ve Koruma önlisans programlarından mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, 2020 KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP