DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bülent Ecevit Üniversitesi Güvenlik, Temizlik Ve Memur Alımı İlanları

Bülent Ecevit Üniversitesi Güvenlik, Temizlik Ve Memur Alımı İlanları

Kadrolu personel alımı ilanları için açıklanmış olan resmi işlemlerde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Güvenlik alımı, memur alımı, işçi alımı ve temizlik personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
Bülent Ecevit Üniversitesi Güvenlik, Temizlik Ve Memur Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite iş ilanları genelinde memur alımı için başvuracakların işletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, İşletme Ekonomi, İşletme İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon lisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 02.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Görev almak isteyen kişilerin Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurularını yapmaları gerekmektedir

https://w3.beun.edu.tr

bulent ecevit

GÜVENLİK, TEMİZLİK PERSONELİ VE MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Büro personeli alımı için adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri mezunu olmaları gerekmekte.

Temizlik personeli alımı için görev almak isteyenlerin Ortaöğretim (lise ve dengi) Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Üniversitemizin tüm kampüs ve birimlerinde iç ve dış alanda çalışmaya engel bir durumu olmaması ve Hijyen belgesi sahibi olması gerekiyor.

Hasta bakımı alımı için başvuru düzenleyeceklerin herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Ortaöğretim (lise ve dengi) Kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olması gerekiyor.

Güvenlik alımı için başvuru işlemlerinde bulunacak vatandaşların herhangi bir önlisans programından mezun olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, Erkek adaylarda 167 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 15 ten az olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP