DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BTK Kurumu Kadrolu Memur Alımı Yapılacaktır.

BTK Kurumu Kadrolu Memur Alımı Yapılacaktır.

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 30 adet memur alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
BTK Kurumu Kadrolu Memur Alımı Yapılacaktır.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BTK Kurumu Kadrolu Memur Alımı Yapılacaktır.

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 30 adet memur alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bilgi Teknolojileri 30 adet memur alımı ilanı başvuru tarihi 10.02.2021 tarihinde başlayacak ve 19.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapacak olan kişilerin kuruma şahsen veya posta yolu ile istenilen belgeler ile başvurmaları gerekiyor.

btk memur

btk memur2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

8 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bilgi Teknolojileri 30 adet memur ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP