DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BTK Kadrolu Memur Alımı

BTK Kadrolu Memur Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi amaçı ile iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 30 adet memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
BTK Kadrolu Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BTK Kadrolu Memur Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi amaçı ile iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 30 adet memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bilgi Teknolojileri 30 adet memur alımı ilanı son başvuru tarihi 19.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapacak olan kişilerin kuruma şahsen veya posta yolu ile istenilen belgeler ile başvurmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=df326294-4b7c-4fec-bce4-6c9f328d2db9

btk memur 1

btk memur2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – BTK 30 personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – BTK 30 personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – BTK 30 personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – BTK 30 personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – BTK 30 personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – BTK 30 personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – BTK 30 personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – BTK 30 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – BTK 30 personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – BTK 30 personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BTK 30 personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. BTK 30 personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. BTK 30 personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. BTK 30 personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. BTK 30 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. BTK 30 personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP