DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BOTAŞ Kurumu Makine Mühendisi Alımı Yapacak

BOTAŞ Kurumu Makine Mühendisi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 adet Makine Mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
BOTAŞ Kurumu Makine Mühendisi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BOTAŞ Kurumu Makine Mühendisi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 adet Makine Mühendisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BOTAŞ 14 adet Makine Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız.

Daha sonra İŞ ARAMA kısmında İŞ İLANLARI kısmına gidiniz ve İŞ YERİ ÜNVANI bölümüne BOTAŞ BORU yazın ve MESLEK kısmına da MAKİNE MÜHENDİSİ yazdıktan sonra ARA butonuna basınız.

Aşağıda bulunan fotoğraflara bakarak yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

botas makine muhendisi

botas makine muhendis

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

7 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. BOTAŞ Kurumu Makine ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP