DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BOTAŞ Kurumu Büro İşçisi Alımı Yapacak

BOTAŞ Kurumu Büro İşçisi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Büro işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
BOTAŞ Kurumu Büro İşçisi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BOTAŞ Kurumu Büro İşçisi Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Büro işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BOTAŞ 3 adet Büro işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

KPSS P93 60 Puan şartı bulunmakta

Meslek Yüksek okulu ön lisans bilgi ve belge yönetimi bölümü ve grafiker bölümü mezunu olmak.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız.

Daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005851551

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005851545

botas3

buro 14

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. BOTAŞ Büro İşçisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP