DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bor Araştırma Enstitüsü 21 Daimi Personel Alımı Yapıyor

Bor Araştırma Enstitüsü 21 Daimi Personel Alımı Yapıyor

Kamu personeli alım ilanları kamuoyuyla paylaşıldığı duyuruda Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 21 daimi personel alımı yapacak. Başvuruların başladığı alım ilanında son başvuru tarihi 06.12.2019 olarak belirlenmiştir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Bor Araştırma Enstitüsü 21 Daimi Personel Alımı Yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü Başkanlığı yeni bir personel alım duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruda BOREN, 10 farklı kadroda toplam 21 daimi personel alımı yapacağı ifade edildi. Alımı yapılacak personellerin kadro dağılımı ise belli oldu.

Organik ve Polimer Sentezi ve Uygulamaları bölümüne 4 tane personel, Enerji Depolama Teknolojileri ve Süper iletkenlerin Geliştirilmesi bölümüne 3 tane personel, Tuz ve Tuz Kristallendirme Teknolojileri bölümüne 3 tane personel, Kompozit Malzeme Teknolojileri bölümüne 3 tane personel, PVD/CVD Yöntemleri ile Kaplama Teknolojileri bölümüne 2 tane personel alımı yapılacaktır.

Ayrıca ilanda  yer alan kadrolar bunlarla sınırlı değildir. İleri Seramik Toz Sentezi ve Sinter Teknolojileri bölümüne 2 tane personel, Antifouling Boya Üretimi ve Uygulaması bölümüne 1 tane personel, Tek Kristal Büyütme Teknolojileri bölümüne 1 tane personel, Biyomalzeme Teknolojileri bölümüne 1 tane personel, Cam, Cam Elyafı, Cam Kompozit Teknolojileri bölümüne 1 personel alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Adaylar başvuru yaptıkları alanla ilgili en az 2 yıl deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca o alanla ilgili proje/tez çalışması yapmış veya yürütmüş olma şarı da yer almaktadır. Başvuruda bulunan adaylar Yükseköğretim kurumlarının; Mühendislik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Eczacılık bölümlerinin veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Alım ilanında yer alan şartlardan biri de dil şartıdır. ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS)’nda (İngilizce) en az (D) seviyesinde başarı elde eden adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Öğrenmeye hevesli ve takım çalışmasına yatkın olan ve ofis ve işletim sistemi programlarına hâkim olan adayları arayan Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü, başvuranlar arasından başvurusu uygun olarak değerlendirilen adayları son başvuru tarihi beklenmeksizin ve en geç 10/01/2020 tarihine kadar görüşmeye davet edilecektir. 

Başvurular, Enstitünün internet sitesinden başvuru formunu doldurup CV eklemek suretiyle yapılacaktır. Ayrıca duyuruda yer alan diğer bir bilgi ise bir aday yalnız bir alan için başvuru yapabilecek olmasıdır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP