DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bilgisayar Teknikeri Alımı İş İlanları

Bilgisayar Teknikeri Alımı İş İlanları

Yayınlanmış olan iş ilanları bilgileri içeriğinde Erzurum Köprüköy belediyesi başkanlığı kendi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puan ile 1 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Bilgisayar Teknikeri Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilgisayar Teknikeri Alımı İş İlanları

Yayınlanmış olan iş ilanları bilgileri içeriğinde Erzurum Köprüköy belediyesi başkanlığı kendi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puan ile 1 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Köprüköy belediyesi Bilgisayar Teknikeri için son başvuru tarihi 24.05.2021 olarak açıklandı.

Başvuru Yolları

[email protected] mail adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

A.-Aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

B.-Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY /ERZURUM

Yayınlanmış olan resmi ilanın belgeleri aşağıdadır.

Lütfen belgeleri dikkatli inceleyiniz.

koprukoy1 12

koprukoy3 12

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Bilgisayar teknikeri Erzurum Köprüköy ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP