DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bilgisayar Mühendisi Alımı İle Güncel İlanları

Bilgisayar Mühendisi Alımı İle Güncel İlanları

Bilgisayar mühendisi alımı kapsamında açıklanmış olan kamu personeli alımı ilanları geneli içerisinde İstanbul gaz dağıtım kuruluşu KPSS'siz analist alımı yapılacak.

ABONE OL
2 Mart 2022 22:42
Bilgisayar Mühendisi Alımı İle Güncel İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilgisayar Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

Bilgisayar mühendisi alımı için duyurusu gerçekleştirilmiş bulunan kamu personeli alımı ilanları ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı bulunan İstanbul gaz dağıtım şirketi bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 20 kamu mühendis alımı gerçekleştirilecektir.

Bilgisayar Mühendisi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Bilgisayar mühendisi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların temel seviyede network ve güvenlik altyapıları konularında bilgi ve tecrübe sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

Kamu ilanları için üniversitelerin bilgisayar, elektronik, endüstri ve matematik mühendisliği bölümü mezunu olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan şahısların HTML5, CSS ve javascript konularında bilgili olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

İstanbul belediyesi iş ilanları için tüm kişilerin gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu Mühendis Alımı Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Belediye personel alımı iş ilanları başvurusu 4.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurumun internet sitesi üzerinden online başvuru yapması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

 

Bilgisayar Mühendisi Alımı

Bilgisayar Mühendisi Alımı ilanlar

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP