DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bilgisayar Mühendisi Alımı İlanları Başvuru Şartları

Bilgisayar Mühendisi Alımı İlanları Başvuru Şartları

Kamu KPSS 75 şartı ile yayınlanan iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Mersin su ve kanalizasyon idaresi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Mühendisi alımı yapacak. Mühendis Alımı başvuru şartları nedir?

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:25
Bilgisayar Mühendisi Alımı İlanları Başvuru Şartları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilgisayar Mühendisi Alımı İlanları Başvuru Şartları

Yayınlanmış olan ilanlarda Mersin su ve kanalizasyon idaresi Bilgisayar mühendisi ilanına başvuracak erkek ve kadın adayların üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği gibi 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Bilgisayar Mühendisi Alımı Başvuru Bilgileri

•    Mersin su ve kanalizasyon idaresi 1 adet Bilgisayar Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

•    Mersin su ve kanalizasyon idaresi 1 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

•    Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz – Mersin

•    Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

•    Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

Bilgisayar Mühendisi Alımı Başvuru Şartları

MUSKİ bilgisayar mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

MUSKİ bilgisayar mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

MUSKİ bilgisayar mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

mersin1 5

Bilgisayar Mühendisi Belgeler

1.    MUSKİ bilgisayar mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2.    MUSKİ bilgisayar mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3.    MUSKİ bilgisayar mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP