DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Beytaş Kurumuna KPSS Şartsız Memur Alımı Yapılacak

Beytaş Kurumuna KPSS Şartsız Memur Alımı Yapılacak

KPSS’siz memur alımı gerçekleştirilmesi için yayını gerçekleştirilmiş duyurularda Beykoz belediyesi bünyesine 2 tane danışma personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:49
Beytaş Kurumuna KPSS Şartsız Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu memur alımı gerçekleştirilmesi için başvuru işlemlerinde bulunacak olan vatandaşların 18 ve 30 yaş aralığında bulunmaları, hijyen belgesi sahibi olmaları, ortaokul mezunu olması ve turizm otelcilik bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekiyor.

BEYKOZ BELEDİYESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Beykoz belediyesi personel alımı son başvuru tarihi 3.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru yapacak olan bütün kişilerin Beykoz belediyesi başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

•    Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin misafir memnuniyet odaklı çalışabilmesi, iletişimi ve diksiyonu düzgün olmaları gerekmekte.

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Beykoz Beytaş Kurumuna KPSS’siz Danışma Memuru Alımı için açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    KPSS şartsız memur alımı yapılması için yayını gerçekleştirilmiş bilgilerde yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3.    Beykoz belediyesi başkanlığına 2 adet danışma personeli alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    KPSS’siz memur alımı için başvuru yapacak olan kişilerin 18 ile 30 yaş arasında olması ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin misafir memnuniyet odaklı çalışabilmesi ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

6.    Çalışmak isteyen kişilerin iletişimi ve diksiyonu düzgün olmaları ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP