DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Besot Kurumu İtfaiye Eri Alımı

Besot Kurumu İtfaiye Eri Alımı

Kamu Personel alımı için iş ilan duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı iş ilanları kapsamında Manisa belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 12 adet itfaiye eri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:02
Besot Kurumu İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Besot Kurumu İtfaiye Eri Alımı

Personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Manisa belediyesi BESOT kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 12 adet itfaiye eri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BESOT İtfaiye eri alımı ilanı son başvuru tarihi 05.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Manisa büyükşehir belediyesi İtfaiye daire başkanlığı Yunus emre – Manisa

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

besot ifaiye

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. BESOT İtfaiye eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. BESOT İtfaiye eri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP