DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Beltaş Kurumuna Bilgisayar Teknikeri Alımı

Beltaş Kurumuna Bilgisayar Teknikeri Alımı

Kamu kurumuna Bilgisayar Teknikeri alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Beltaş belediye trafik hizmetleri kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:51
Beltaş Kurumuna Bilgisayar Teknikeri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beltaş Kurumuna Bilgisayar Teknikeri Alımı

Kamu kurumuna Bilgisayar Teknikeri alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Beltaş belediye trafik hizmetleri kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beltaş belediye trafik hizmetleri ilanı son başvuru tarihi 9.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine öz geçmiş göndermeleri gerekiyor.

[email protected] veya [email protected]

Güzeltepe mahallesi Simon Bolivar caddesi Dr. Muzaffer Argun apartmanı No: 8 / 7-8 Çankaya – Ankara

ankara bilgisayar tekniker

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

8 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beltaş Bilgisayar ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Beltaş Bilgisayar ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Beltaş Bilgisayar ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Beltaş Bilgisayar ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Beltaş Bilgisayar ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP