DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeye 57 Beden İşçisi Alımı

Belediyeye 57 Beden İşçisi Alımı

Kamuya personel alımı yapılması için resmi iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Turgutlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 57 adet beden işçisi alımı yapacak

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
Belediyeye 57 Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediyeye 57 Beden İşçisi Alımı

Kamuya personel alımı yapılması için resmi iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Turgutlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 57 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Turgutlu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Turan mahallesi Yedieylül sokak No: 23-1 Turgutlu – Manisa

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – 57 Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -57 Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -57 Beden İşçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 57 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 57 Beden İşçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 57 Beden İşçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 57 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 57 Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 57 Beden İşçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP