DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeye 4000 Lira Ücret İle Memur Alımı Yapılacak

Belediyeye 4000 Lira Ücret İle Memur Alımı Yapılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanmakta olan kadrolu memur alımı ilanlarında belediye zabıta müdürlüğü ve itfaiye müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 30 Zabıta Memuru alımı ve 10 İtfaiye Eri Alımı gerçekleştirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:26
Belediyeye 4000 Lira Ücret İle Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediyeye 4000 Lira Ücret İle Memur Alımı Yapılacak

Belediye kurumu birimlerinde istihdam edilmek için memur alımı iş ilanı yayınlandı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanmakta olan kadrolu memur alımı ilanlarında belediye zabıta müdürlüğü ve itfaiye müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 30 Zabıta Memuru alımı ve 10 İtfaiye Eri Alımı gerçekleştirilecektir.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞVURU BİLGİLERİ

Sakarya Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde bulunan birimlerinde istihdam edilmek üzere 657 yasasına tabi olmak kaydı ile çalıştırılmak için memur alımı gerçekleştirilecektir.

Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanı son başvuru tarihi 02 Ekim 2020 tarihinde son bulacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınavlar 03 Kasım 2020 günü gerçekleştirilecektir.

İtfaiye Eri alımı için sözlü ve uygulamalı sınavları 05 Kasım 2020 günü yapılacak

sakarya buyuksehir belediyesi 30 zabita memuru 3

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

1. İş ilanına başvuracak olan bütün adaylar Başvuru Formunu Belediyenin internet sitesi olan www.sakarya.bel.tr temin edebilirler.

2. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran bütün adayların kimlik cüzdanı veya kimlik kartının orijinali ya da kurum tarafından tasdik edilmek için fotokopileri gerekmekte.

3. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran bütün adayların Diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orijinali ya da noter üzerinden onaylanmış örnekleri gerekmekte. Orijinali gösterilmek sureti ile fotokopileri belediyemiz tarafından tasdik edilebilir.

4. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına Başvuracak olan bütün bay bayan adayların yabancı Okullardan Mezun olanlar için Denklik evraklarının aslı veya bizzat noter tarafından onaylı örneği gerekmekte. Adaylardan orijinali bildirilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.

5. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran tüm kişilerin KPSS sınav sonuç belgelerinin ÖSYM kurumu web sitesi üzerinden alınmış olan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı gerekmekte.

6. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran bütün bay adayların askerlik görevleri ile ilgili bir ilişkisi bulunmadığına dair yazılı beyanı gerekiyor.

7. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran tüm erkek ve kadın kişilerin görevlerini sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak bir durumlarının olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

8. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran Bütün bay bayan adayların sürücü ehliyet evraklarının aslı veya noter üzerinden onaylı örnekleri ya da orijinali gösterilmek şartıyla fotokopileri belediyemizce tasdik edilebilir.

9. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran Bay ve bayan bütün başvuran adayların 6 ay içinde çekilmekte olan 3 adet vesikalık fotoğraf ve 1 adedi forma yapıştırılacak.

10. Sakarya Belediyesi Başkanlığı ilanına başvuran Bütün adayların hangi kadroya müracaat edeceğine ait başvuru dilekçesi, Sadece bir kadro için başvuruda bulunabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP