DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeler Üniversiteler Güvenlik Şoför Temizlik Kamu Personeli Alıyor

Belediyeler Üniversiteler Güvenlik Şoför Temizlik Kamu Personeli Alıyor

Belediye Başkanlıkları Üniversite 14 Mayıs 2019 tarihinde İŞKUR üzerinden güncel iş ilanlarında Güvenlik görevlisi, Şoför, Zirai Sulamacı ve Temizlik görevlisi kamu gurubu 58 kişi Kamu personeli alınacağı yayımladı.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Belediyeler Üniversiteler Güvenlik Şoför Temizlik Kamu Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İş Kurumu 14 Mayıs 2019 güncel iş ilanları İŞKUR üzerinden kamu gurubu personel alım ilanları. Sulak Yurt Belediye Başkanlığına taksi şoförü personel alımı, Gülağaç Belediye Başkanlığına Zirai sulamacı personel alımı, Geyikli Belediye Başkanlığına beden işçisi ve büro işçisi alımı, İzmir  Bakırçay Üniversitesine güvenlik görevlisi alımı ve temizlik görevlisi 58 personel alımı yayımlamıştır. Yayımlanan kamu personeli alımı ilan detaylarıyla aşağıda ilgililerin bilgisine sunulmuştur.

Sulak Yurt Belediye Başkanlığı taksi şoförü alımı:

En az öğrenim seviyesi: ilköğretim en fazla öğrenim seviyesi ortaöğretim (lise ve dengi) cinsiyet yaş kadın 18- (20 Mayıs 2001 – erkek 18- (20 Mayıs 2001) kura yeri: belediye başkanlığı hizmet binası Sulakyurt/Kırıkkale kura tarihi: 31 Mayıs 2019 kura saat dilimi: 10:00 – 11:00 arasındadır. Çalışma Adresi: yükselen mahallesi fatih caddesi 71900 Sulakyurt Kırıkkale İlinde istihdam edilecektir.

İş ilan 00004976407 numarası ile 1 kişi alınacak olup 20 Mayıs 2019 tarihinde başvurular sona erecektir.

Gülağaç Belediye Başkanlığı zirai sulamacı alımı:

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan  linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

– Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

– Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS-KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

– EKPSS’ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

– Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir. Çalışma Adresi: meydan mahallesi /hürriyet cad.no:2/1 68900 Gülağaç/ Aksaray İlinde istihdamı gerçekleşecektir.

İş ilan 00004977990 numarası ile 5 kişinin alımı yapılacaktır. Son başvuru tarihi 20 Mayıs 2019 olarak ilan edilmiştir.

Geyikli Belediye Başkanlığı beden İşçisi alımı:

Talep Belirli Süreli Geçici olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli Geçici olup ilçe genelinden karşılanacaktır. Açık iş sayısının 4 katı kadar asıl ve 4 katı kadar yedek sayı Noter kurası ile belirlenecektir. İşe alım süreci ile ilgili kura sonuç – mülakat sınav yeri dahil tüm duyurular canakkalegeyikli.bel.tr adresinden takip edilecektir. Adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İş ilan 00004978711 numarası ile 1 kişi istihdam edilecektir. Başvuru başlamış olup 20 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir.

Geyikli Belediye Başkanlığı Büro İşçisi personel alımı:

Talep Belirli Süreli Geçici olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli Geçici olup ilçe genelinde karşılanacaktır. Açık iş sayısının 4 katı kadar asıl ve 4 katı kadar yedek sayı Noter kurası ile belirlenecektir. İşe alım süreci ile ilgili kura sonuç – mülakat sınav yeri dahil tüm duyurular canakkalegeyikli.bel.tr adresinden takip edilecektir. Adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İş ilan 00004978800 numarası ile 1 büro işçisi alımı. Başvuru başlamış olup 20 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek.

Bakırçay Üniversitesi Temizlik Görevlisi Başvuru Şartları:

Türk vatandaşı olması, son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, 657 sayılı kanunun 48inci maddesinin 5 inci fıkrası uyarınca yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak, askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olması tecilli veya muaf olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması şartları aranır.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

1-ilan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar 657 sayılı kanunun 4-d maddesi ve 4857 sayılı iş kanunu Bahsegel hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

2-her aday İŞKUR’da yayımlanan listede belirtilen bir ilana (1) işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilir. Birden fazla ilana müracaat edenlerin başvuruları, kabul edilmeyecektir.

3-Açık iş pozisyonları için sözlü/uygulamalı sınav yapılacaktır. Sınava açık iş gücü miktarının 4 katı oranında aday kabul edilecektir. Sınava girmeye hak kazanan adayların belirlenmesi maksadıyla ilgili yönetmelik gereği kura çekimi yapılacak. Bu nedenle açık işgücü miktarının 4 katı asil 4 katı yedek aday kura yöntemiyle belirlenecek.

4-Sözlü sınavda tüm adaylar 100 tam puan üzerinden değerlendirilecek olup adayların atanmaya esas başarı puanı ve başarı sıralaması bu puan üzerinden tespit edilecek

5-İŞKUR tarafından İzmir Bakırçay Üniversitesi’ne bildirilen aday listeleri üniversitenin internet sayfasında yayınlanacak olup kura 23 Mayıs 2019 tarihi saat 10.30’da üniversitenin seyrek yerleşkesinde yapılacak. Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular üniversitemiz web sitesi adresinden ilan edilecek. Kuraya katılacak adaylar ve kura sonucu yerleştirilen adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilan tebligat yerine geçmektedir.

İş ilan 00004978310 numarası ile 22 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış ve son başvuru tarihi 20 Mayıs 2019 olarak belirtilmiştir.

Bakırçay Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Personel Alımı:

Özel Şartlar: 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmaları

Başvuru şartları türk vatandaşı olması, son başvuru tarihi itibariyle, 18 yaşını tamamlamış olması, 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinin 5’inci fıkrası uyarınca yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanması, askerlik ile ilişiği olmaması tecilli veya muaf olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

1- İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 657 sayılı kanunun 4/d maddesi ve 4857 sayılı iş kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

2- Her aday İŞKUR’da yayımlanan listede belirtilen bir ilana (bir işyeri ve bir meslek koluna) başvuru yapabilir. Birden fazla ilana müracaat edenlerin başvuruları, kabul edilmeyecektir.

3- Açık iş pozisyonları için sözlü/uygulamalı sınav yapılacaktır. Sınava açık iş gücü miktarının 4 katı oranında aday kabul edilecektir. Sınava girmeye hak kazanan adayların belirlenmesi maksadıyla ilgili yönetmelik gereği kura çekimi yapılacaktır. Bu nedenle açık işgücü miktarının 4 katı asil 4 katı yedek aday kura yöntemiyle belirlenecektir.

4- Sözlü sınavda tüm adaylar 100 tam puan üzerinden değerlendirilecek olup adayların atanmaya esas başarı puanı ve başarı sıralaması bu puan üzerinden tespit edilecektir.

5- İŞ-KUR tarafından İzmir Bakırçay Üniversitesi’ne bildirilen aday listeleri, Üniversitenin internet sayfasında yayınlanacak olup, kura 23.05.2019 tarihi saat 10.30’da, Üniversitenin Seyrek Yerleşkesinde yapılacaktır. Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular üniversitenin resmi internet adresinden ilan edilecektir. Kuraya katılacak adaylar ve kura sonucu yerleştirilen adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilan tebligat yerine geçecektir.

6- Mülakat gün saat ve yeri ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar, İzmir Bakırçay Üniversitesi’nin bakircay.edu.tr internet adresinde duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat sayıldığından ayrıca tebligat yapılmayacak.

İş ilan 00004978355 numarası ile 28 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 20 Mayıs 2019 olarak belirlenmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP