DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeler Kültür Bakanlığı ve SYDV Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Belediyeler Kültür Bakanlığı ve SYDV Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Belediye Başkanlıkları, Kültür Bakanlığı ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlükleri kamu personeli alımı yapılacağını açıkladı. Yaş şartının da konulduğu kamu personeli alımı şartları nelerdir...

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Belediyeler Kültür Bakanlığı ve SYDV Kamu Personeli Alımı Yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlıkları Kültür Bakanlığı SYDV’  daimi ve sözleşmeli kamu personeli alımı ilanı yayımlanmıştır. KPSS şartsız yapılacak olan ilana 18 ile 40 yaş sınırı getirilmiştir. Başvuruları başlayan İlanların son başvuru tarihleri farklı tarihlerde olduğundan dolayı başvuru tarihlerinin kaçırılmaması gerekmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre 1 kişi ile sınırlı olmak kaydıyla şoför alımı yapılacağını duyurdu adayların B sınıfı ehliyeti ve SRC 2 belgesi ne sahip olmaları gerekiyor başvuru son tarihi 13 Nisan 2019 cumartesi günü sona erecektir.

Çanakkale Ayvacık Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre beden işçisi alınacak açıklandı, en az ilkokul mezunu veya lise mezunu işçi alımı 15 Nisan 2019 Salı gününe kadar şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Antalya Gündoğmuş Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanına göre iki kişi temizlik işçisi olarak alınacaktır iki kişi personel Daimi statüde çalıştırılacak olup en az lise mezunu adaylardan seçilecektir.  Gündoğmuş ilçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı aranmakta olup başvuru son tarihi 15 Nisan 2019 Salı günü sona erecektir.

Erzurum Palandöken Belediyesi 3 işçi alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak 3 işçi alımı için kadrolar 1 şoför 2 kişi de beden işçisi olarak çalıştırılacak, adayların 18 yaşından gün almış olmaları ve herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı dul maaşı herhangi bir maaş almamaları gerekmektedir.

Aydın Kuyucak Belediyesi çalıştırılmak üzere 22 kişi beden işçisi alacağını duyurdu. alınacak personeller Kuyucak Belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor Onwin olması gerekmekte olup 14 Nisan 2019 pazar günü başvurular sona erecektir.

Sinop Saraydüzü Belediyesi yapılan ilanda 3 beden işçisi alınacağını duyurdu temizlik görevlisi olarak çalışacak personellerin sözleşmeli veya Daimi olarak çalışacağını açıklandı istihdam edilecek personeller başvuruları açık olup başvurularını yapabilirler.

Kültür Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanlar göre Muğla ilinde stratonikeia lagina Antik Kenti içerisinde kazı sahasına İŞKUR vasıtasıyla ki kişinin arkeolog iki kişinin restorasyon teknikeri olduğu ve çok sayıda vasıfsız işçi alınacak açıklaması yapılmış olup başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Burdur Çeltikçi Vakfı personel alımı yapacağını duyurdu 18 yaş ile 35 Yaş arası şartı aranan Çeltik ilçesi sınırlarında çalışacak 1 kişi alınacağını duyurdu adayların 6 ay süreli olarak ikamet etme zorunluluğu aranmakta olup 4 yıllık üniversite mezunu şartı olup Office programlarına hakim olması gerekmekte 14 Nisan 2019 Pazartesi günü başvuru sona erecektir.

Konya Altınekin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 kişi kamu personeli alacağını duyurdu, alınacak personel büro personeli olarak çalıştırılacak olup sözleşmeli statüsünde çalıştırılacaktır. 18 ile 35 yaş şartı aranmakta olup B sınıfı ehliyete ve lisans mezunu olması gerekiyor 15 Nisan 2019 Salı günü başvuru sona erecektir.

Antalya Büyükşehir alım kılavuzu tıklayın. Antalya Gündoğmuş alım kılavuzu tıklayın. Çanakkale alım kılavuzu tıklayın. Erzurum alım kılavuzu tıklayın. Muğla alım kılavuzu tıklayın. Konya alım kılavuzu tıklayın. Burdur alım kılavuzu tıklayın. Sinop alım kılavuzu tıklayın. Aydın alım kılavuzu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP