DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeler İl Emniyet Müdürlükleri DSİ Memur ve Personel Alıyor

Belediyeler İl Emniyet Müdürlükleri DSİ Memur ve Personel Alıyor

Belediye Başkanlıkları İl Emniyet Müdürlükleri ve Devlet Su İşleri Müdürlüğü memur ve işçi alımları yayımlandı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar en az ilköğretim en fazla ise lisans mezunları arasından alım yapılacaktır. Detaylar haberimiz ekinde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:22
Belediyeler İl Emniyet Müdürlükleri DSİ Memur ve Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İl Emniyet Müdürlüğü  Belediye Başkanlıkları ve Devlet Su İşleri Sulama Birlikleri yayınladıkları ilanlar ile KPSS şartsız ve KPSS’li 60 puan ile başvuru yapabilir. Memur ve İşçi ilanları yayımladı. İlanı yayınlayan Türkiye İş Kurumu İŞKUR ilanları üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile başvuru yapabilir.

Geyikli Belediye Başkanlığına  İŞKUR resmi web sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayımlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 29/04/2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi web sitesi üzerinden ve İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmekte. Başvuru iş ilan numarası 00004948025 olarak belirtildi.

Keçikalesi Belediye Başkanlığına İŞKUR resmi web sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayımlanan ilana göre çöp kamyonu, beden işçisi ve şoför kadrolarında görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular, iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla son başvuru tarihi olan 29/04/2019 tarihine kadar yapılacaktır.

Şoför alımı adayların: ilköğretim mezunu olması en az (E) sınıfı ehliyet sahibi olması Niğde Altunhisar ilçesinde ikamet ediyor olması en az 18 yaşından gün almış olması gerekmekte. İş ilan  00004947730 numarası ile başvuruda bulunabilir.

Hafik Zara Sulama Birliğine İŞKUR resmi web sitesi üzerinden personel alım ilanı yayımlandı. Yayınlanan ilana göre çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu 3 işçi alımı yapılacak. Başvurular 25 Nisan ile 29 Nisan 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacak. Başvuru iş ilan numarası 00004946994 olarak belirtilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Çiftçi Tarla Ürünleri:  Zirai Sulamacı alımı için adayların: En az ilköğretim mezunu olması en az 18 veya 35 yaşında olması sulama sezonu boyunca arazi Sekabet koşullarına uyum sağlayabilecek olması çiftçi mesleğinde E sınıfı ehliyete sahip olması gerekmekte.

Devlet Su İşleri tarafından yayınlanan personel alımı ilanında puantör ve metal teknolojisi teknisyeni kadrolarında görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular, son başvuru tarihi olan 29 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Metal teknolojisi teknisyeni alımı için adaylarda aranan şartlar: arasında; en az lise ve dengi okulların metal teknolojisi bölümlerinden mezun olması 18 yaşından gün almış (MEB) Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olması kişisel durumu engelli olması yer almakta. Başvuru iş ilan numarası 00004946641 olarak verilmiştir.

Erzurum İl Emniyet ile Amasya İl Emniyet Müdürlükleri yayınladığı ilanda temizlik görevlisi kadrosunda istihdam edilmek üzere işçi personel alımı yapılacağı açıkladı. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 29 04/2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekiyor.

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü temizlik görevlisi adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması erkek adaylar için askerliğini yapmış kamu haklarından mahrum bulunmaması Anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş en az 18 ile 30 yaşında olması Erzurum İlinde veya ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü temizlik görevlisi alımına başvuru yapmak isteyen adaylar kişisel durumu (Engelli ile TMY) olması gerekmekte. Engelli olan adaylar 00004947695 iş ilan numarası TMY olan adaylar 00004947716 iş ilan numarası ile başvurabilir.

Amasya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından temizlik görevlisi alımı: Türk vatandaşı olması 18 yaşında olması erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması en az ilköğretim veya lise mezunu olması gerekiyor. Amasya il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumu TMY olması adaylarda aranan şartlar arasında yer almakta. İş ilan 00004947321 numarası ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçebağ Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan işçi personel alımı ilanında ilköğretim en fazla lisans mezunu adayların başvurabileceği 3 büro işçisi personeli alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 tarihi olarak belirtildi. Adayların başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekiyor.

Gökçebağ Belediye Başkanlığı 3 büro işçisi alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00004946068 olarak verildi. Büro personeli işçi alımında adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması 18 yaşında olması en az ilköğretim en fazla ise lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP