DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeler Birliği Personel Alımı

Belediyeler Birliği Personel Alımı

Kamu personel alımı ilanları genelinde için açıklanmış olan duyurularda Türkiye belediyeler birliği içerisinde istihdam edilmek üzere 11 tane destek personeli alımı gerçekleştirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Belediyeler Birliği Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara memur alımı ilanları için başvurmak isteyen vatandaşların 4 yıllık eğitim kurumlarının siyasal bilgiler veya iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin; işletme, iktisat veya maliye bölümlerinden mezun olmaları şartı bulunuyor.

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ PERSONEL ALIMI

•    Belediyeler birliği personel alımı için son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak bildirildi.

•    Bütün adaylar başvuru işlemlerini aşağıda yazılı olan lin üzerinden online gerçekleştirecektir.

www.tbb.gov.tr

ankara-memur-alimi

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.    Bütün başvuru sahiplerinin KPSS P3 60 puan almış olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

3.    Başvuru yapacak kişilerin muhasebe konusunda en az 6 aylık deneyim sahibi olması, Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmaları, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Tercihen belediye yönetim bilgi sistemlerinde tecrübeli olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engel olmaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması gerekiyor.

6.    Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP