DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye  Zabıta Alımı Yapılacaktır

Belediye Zabıta Alımı Yapılacaktır

Zabıta Memuru Alımı için kamu personeli alımı iş ilanları resmi duyurusu ilan edildi. Şırnak Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
Belediye  Zabıta Alımı Yapılacaktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye  Zabıta Alımı Yapılacaktır

Zabıta Memuru Alımı için kamu personeli alımı iş ilanları resmi duyurusu ilan edildi. Şırnak Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şırnak Belediyesi 2 adet Zabıta Memuru alım ilanı başvuru tarihi 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu www.sirnak.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] i mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yazı İşleri Müdürlüğü’ne Şırnak Belediyesi Hizmet Binası Bahçelievler Mahallesi Cizre Caddesi No:2

sirnak1 6

sirnak2 6

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Şırnak zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Şırnak zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Şırnak zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Şırnak zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Şırnak zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Şırnak zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

7 – Şırnak zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Şırnak zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Şırnak zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şırnak zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Şırnak zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Şırnak zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Şırnak zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Şırnak zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Şırnak zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP