DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna Yüksek Maaş ile Personel Alımı

Belediye Kurumuna Yüksek Maaş ile Personel Alımı

Belediye birimleri için personel alımı iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Çankaya belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet müfettiş yardımcısı alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Belediye Kurumuna Yüksek Maaş ile Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna Yüksek Maaş ile Personel Alımı

Belediye birimleri için personel alımı iş ilanalrı yayınlamıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Çankaya belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet müfettiş yardımcısı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çankaya belediyesi ilanı başvurusu 26.04.2021 tarihinde başlayacak ve 04.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bay ve bayan adayların aşağıda yazılı olan link üzerinde başvurularını yapmaları gerekiyor.

https://www.cankaya.bel.tr

KPSS P48 puan türünden en az 80 puan almış olmak gerekiyor.

35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çankaya müfettiş ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP