DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna KPSS'siz Jeoloji Mühendisi Alımı

Belediye Kurumuna KPSS'siz Jeoloji Mühendisi Alımı

Jeoloji Mühendisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Jeoloji Mühendisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
Belediye Kurumuna KPSS'siz Jeoloji Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna KPSS’siz Jeoloji Mühendisi Alımı

Jeoloji Mühendisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Jeoloji Mühendisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa belediyesi 1 adet Kadrolu Jeoloji Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 28.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapması gerekiyor

Gözede mahallesi ipekyolu bulvarı No: 127 Kestel – Bursa

jeoloji muhendisi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Adalet Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı

8 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KPSS’siz Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP