DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna Bekçi Alımı Yapılacak

Belediye Kurumuna Bekçi Alımı Yapılacak

Personel alımı yapılması için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Çerkezköy belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet bekçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:51
Belediye Kurumuna Bekçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna Bekçi Alımı Yapılacak

Personel alımı yapılması için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Çerkezköy belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet bekçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çerkezköy belediyesi son başvuru tarihi 1.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bekci 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çerkezköy bekçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çerkezköy bekçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çerkezköy bekçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çerkezköy bekçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çerkezköy bekçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP