DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna 6500 TL Maaş ile Mühendis Alımı

Belediye Kurumuna 6500 TL Maaş ile Mühendis Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 8 adet mühendis alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Belediye Kurumuna 6500 TL Maaş ile Mühendis Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna 6500 TL Maaş ile Mühendis Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 8 adet mühendis alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Van büyükşehir belediyesi 8 adet mühendis alımı ilanı başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Elektronik olarak www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir.

van1 7

van2 6

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

7 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van 8 adet mühendis ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Van 8 adet mühendis ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Van 8 adet mühendis ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Van 8 adet mühendis ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Van 8 adet mühendis ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP