DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna 60 KPSS İle Kadrolu İtfaiye Eri Alımı

Belediye Kurumuna 60 KPSS İle Kadrolu İtfaiye Eri Alımı

Memur alımı yapılması için Kamu Personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puan şartı ile 75 adet İtfaiye Eri Alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Belediye Kurumuna 60 KPSS İle Kadrolu İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna 60 KPSS İle Kadrolu İtfaiye Eri Alımı

Memur alımı yapılması için Kamu Personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puan şartı ile 75 adet İtfaiye Eri Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri Alımı ilanı başvuru tarihi 15.02.2021 tarihinde başlayacak 19.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Elazığ Yolu üzerinde bulunan Yenişehir Mahallesi Yenişehir / Diyarbakır adresinde bulunmakta olan  Ali Emiri Toplantı Salonuna (Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binasının Arkası) şahsen başvurmaları gerekiyor.

diyarbakir1

diyarbakir2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Diyarbakır belediyesi 75 adet İtfaiye Eri ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP