DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna 4000 TL Maaş KPSS'siz Personel Alımı

Belediye Kurumuna 4000 TL Maaş KPSS'siz Personel Alımı

Kamuya memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan duyuruda Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi içinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro memuru alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Belediye Kurumuna 4000 TL Maaş KPSS'siz Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna 4000 TL Maaş KPSS’siz Personel Alımı

Kamuya memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan duyuruda  Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi içinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı belediyesi ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apartmanı No: 31/A KAPAKLI – TEKİRDAĞ

İrtibat Kişisi : Yasin Eski

Telefon Bilgisi: 0 282 717 10 99

kapakli buro 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Büro Kapaklı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Büro Kapaklı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

8 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Büro Kapaklı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büro Kapaklı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Büro Kapaklı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Büro Kapaklı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Büro Kapaklı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Büro Kapaklı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Büro Kapaklı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP