DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna 40 Adet Beden İşçisi Alımı

Belediye Kurumuna 40 Adet Beden İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Beden İşçisi alımı yapılacaktır. Duyurulan iş ilanları bilgisinde Muğla Dalaman Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 40 adet vasıfsız beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
Belediye Kurumuna 40 Adet Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna 40 Adet Beden İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Beden İşçisi alımı yapılacaktır. Duyurulan iş ilanları bilgisinde Muğla Dalaman Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 40 adet vasıfsız beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beden İşçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 4.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Karaçalı mahallesi Atatürk caddesi No: 96 Dalaman – Muğla

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

dalaman isci 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Dalaman 40 işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Dalaman 40 işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Dalaman 40 işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Dalaman 40 işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Dalaman 40 işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP