DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumuna 20 Şoför Alımı Yapılacak

Belediye Kurumuna 20 Şoför Alımı Yapılacak

Belediye kurumu için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS'siz kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu bilgileri dahilinde Niğde Bor belediyesi bünyesinde çalıştırılması için 20 adet şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
Belediye Kurumuna 20 Şoför Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumuna 20 Şoför Alımı Yapılacak

Belediye kurumu için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS’siz kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu bilgileri dahilinde Niğde Bor belediyesi bünyesinde çalıştırılması için 20 adet şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

20 adet şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 18.05.2021 olarak açıklanmıştır.

20 adet şoför alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sofor1 2

sofor2 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bor belediyesi 20 şoför yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bor belediyesi 20 şoför ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bor belediyesi 20 şoför yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Bor belediyesi 20 şoför yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Bor belediyesi 20 şoför ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Bor belediyesi 20 şoför duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Bor belediyesi 20 şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Bor belediyesi 20 şoför duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bor belediyesi 20 şoför duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bor belediyesi 20 şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bor belediyesi 20 şoför yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Bor belediyesi 20 şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bor belediyesi 20 şoför resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Bor belediyesi 20 şoför ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP