DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumu KPSS'siz Memur Alımı

Belediye Kurumu KPSS'siz Memur Alımı

Büyükşehir Belediye başkanlığı kamu personel alımı iş ilanı bilgisi yayınladı. Yayınlanmış bulunan personel alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul dijital medya kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Muhasebe uzmanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:41
Belediye Kurumu KPSS'siz Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumu KPSS’siz Memur Alımı

Büyükşehir Belediye başkanlığı kamu personel alımı iş ilanı bilgisi yayınladı. Yayınlanmış bulunan personel alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul dijital medya kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Muhasebe uzmanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul dijital medya personel alımı ilanı son başvuru tarihi 15.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

muhasebe 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İBB muhasebe memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İBB muhasebe memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İBB muhasebe memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İBB muhasebe memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İBB muhasebe memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP