DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumu KPSS 60 Puanı İle Memur Alımı

Belediye Kurumu KPSS 60 Puanı İle Memur Alımı

Memur alımı gerçekleştirilmesi amacı ile kamu personeli iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Belediye Kurumu KPSS 60 Puanı İle Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumu KPSS 60 Puanı İle Memur Alımı

Memur alımı gerçekleştirilmesi amacı ile kamu personeli iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanı başvuru tarihi 03.03.2021 tarihinde başlayacak ve 08.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların [email protected] e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Pütürge İşletmen ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Pütürge İşletmen ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Pütürge İşletmen ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge İşletmen ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pütürge İşletmen ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pütürge İşletmen ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pütürge İşletmen ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pütürge İşletmen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pütürge İşletmen ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Pütürge İşletmen ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Pütürge İşletmen ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Pütürge İşletmen ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Pütürge İşletmen ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP