DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kurumu İş Yeri Hekimi Alımı

Belediye Kurumu İş Yeri Hekimi Alımı

İş yeri hekimi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanı duyurusunda Beylikdüzü belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet İş yeri hekimi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:03
Belediye Kurumu İş Yeri Hekimi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kurumu İş Yeri hekimi Alımı

İş yeri hekimi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanı duyurusunda Beylikdüzü belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet İş yeri hekimi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beylikdüzü belediyesi iş yeri hekimi ilanı son başvuru tarihi 28.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] mail adresine özgeçmiş göndermeleri gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hekim

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İş Yeri hekimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İş Yeri hekimi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İş Yeri hekimi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Yeri hekimi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İş Yeri hekimi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İş Yeri hekimi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İş Yeri hekimi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İş Yeri hekimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İş Yeri hekimi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP