DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye KPSS'siz Taş Duvar Ustası Alımı

Belediye KPSS'siz Taş Duvar Ustası Alımı

Taş Duvar Ustası yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Elazığ Ağın Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Taş Duvar Ustası alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:05
Belediye KPSS'siz Taş Duvar Ustası Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye KPSS’siz Taş Duvar Ustası Alımı

Taş Duvar Ustası yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Elazığ Ağın Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Taş Duvar Ustası alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elazığ Ağın Belediyesi Taş Duvar Ustası ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 0 424 551 20 18

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

agin tas

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Taş Duvar Ustası ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Taş Duvar Ustası ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Taş Duvar Ustası ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Taş Duvar Ustası ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Taş Duvar Ustası ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP