DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye KPSS 55 Puan İle Memur Alımı

Belediye KPSS 55 Puan İle Memur Alımı

KPSS 55 Puan İle personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Kozaklı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere şoför alımı, memur alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:15
Belediye KPSS 55 Puan İle Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye KPSS 55 Puan İle Memur Alımı

KPSS 55 Puan İle personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Kozaklı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere şoför alımı, memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kozaklı belediyesi memur alımı ilanı başvuru tarihi 20.04.2021 tarihinde başlayacak ve 22.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] mail adresine belgelerini göndererek başvuru yapabilirler yada belediyeye şahsen başvuru yapabilirler.

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

kozakli1

kozakli2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kozaklı belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kozaklı belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kozaklı belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kozaklı belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kozaklı belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP