DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Belediye Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Belediye bünyesi için devlet memuru alımı gerçekleştirilmesi amacı ile iş ilanı yayınlanmıştır. Kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Safranbolu belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak için itfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:47
Belediye Kamu Personeli Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Belediye bünyesi için devlet memuru alımı gerçekleştirilmesi amacı ile iş ilanı yayınlanmıştır. Kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Safranbolu belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak için itfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Safranbolu belediye başkanlığı kamu personel alımı ilanı son başvuru tarihi 30.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi Kat:6 Safranbolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

safranbolu1 3

safranbolu2 2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Safranbolu memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Safranbolu memur ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Safranbolu memur ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

7 – Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Safranbolu memur ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Safranbolu memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Safranbolu memur ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Safranbolu memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Safranbolu memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Safranbolu memur ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP