DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye kamu memur alımı yapılacak

Belediye kamu memur alımı yapılacak

Güncel olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgileri içinde İstanbul büyükşehir belediyesi kurumu olan BELBİM bünyesine kamu memur alımı yapılacak. İşe başlayacak kişiler mali işler müdürlüğünde görevlendirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:39
Belediye kamu memur alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye kamu memur alımı için görev almak için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin üniversitelerin iktisadi ve idari birimler, iktisat, işletme ve yönetim bilimleri bölümü mezunu olmaları gerekiyor.

Belediye memur alımı başvuru şartları

İstanbul iş ilanları genelinde açıklanmış alımlar için başvuru yapacakların en az 10 yıllık deneyime sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belbim kuruluşu için görev almak isteyenlerin muhasebe ve finans konularında bilgili olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstanbul belediyesi memur alımı genelinde yayınlanmış duyurular için çalışmak isteyenlerin mali tablo okuma becerilerinin olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanması ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

İBB personel alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi resmi olarak 6.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

Telefon: 0 212 468 00 00

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP