DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Elektrikçi Alımı Yapılacak

Belediye Elektrikçi Alımı Yapılacak

Elektrikçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli iş ilanları bilgilerinde Bodrum belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Elektrikçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
Belediye Elektrikçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Elektrikçi Alımı Yapılacak

Elektrikçi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli iş ilanları bilgilerinde Bodrum belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Elektrikçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bodrum belediyesi Elektrikçi alımı ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların şahsen kuruma yapılması gerekiyor.

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

elektrik 7

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bodrum elektrikçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bodrum elektrikçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bodrum elektrikçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bodrum elektrikçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bodrum elektrikçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP