DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Belediye Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumu personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı resmi iş ilanları bilgisinde Tekirdağ Kapaklı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro işçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
Belediye Büro Görevlisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Büro Görevlisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumu personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı resmi iş ilanları bilgisinde Tekirdağ Kapaklı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro işçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Tekirdağ Kapaklı belediyesi Büro işçisi ilanı son başvuru tarihi 14.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen tüm bay ve bayan adayların kuruma şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi Eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apartmanı No: 31 Kapaklı – Tekirdağ

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tekirdağ büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Tekirdağ büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Tekirdağ büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Tekirdağ büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Tekirdağ büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Tekirdağ büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Tekirdağ büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Tekirdağ büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Tekirdağ büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tekirdağ büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tekirdağ büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tekirdağ büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tekirdağ büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tekirdağ büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP