DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Birimine Trafik Memur Alımı

Belediye Birimine Trafik Memur Alımı

Belediye bünyesine trafik memuru alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Pazar Belediyesi 60 KPSS puanı ile Belediye trafik memuru Alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Belediye Birimine Trafik Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Birimine Trafik Memur Alımı

Belediye bünyesine trafik memuru alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Pazar Belediyesi 60 KPSS puanı ile Belediye trafik memuru Alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pazar Belediyesi Belediye trafik memuru Alımı ilanı son başvuru tarihi 24.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler http://www.pazar.bel.tr adresinde bulunan başvuru formunu indirip doldurduktan sonra istenilen belgeler ile Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine teslim etmeleri gerekiyor.

pazar1 3

pazar2 3

pazar3 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Belediye başkanlığı trafik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Belediye başkanlığı trafik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP