DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Birimine 20 Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Belediye Birimine 20 Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bornova belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 20 adet beden işçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Belediye Birimine 20 Beden İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Birimine 20 Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bornova belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 20 adet beden işçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bornova belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 02.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] mail adresine fotoğraflı bir özgeçmiş ile mail olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Kurum adresi: Erzene mahallesi 1. sokak No: 12 Anı Evi Bornova – İzmir

Kurum telefonu: 0 232 999 29 29

bornova 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

8 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bornova belediyesi işçi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bornova belediyesi işçi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bornova belediyesi işçi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bornova belediyesi işçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bornova belediyesi işçi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP