DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Birimi Kadrolu Temizlik Çalışanı Alımı

Belediye Birimi Kadrolu Temizlik Çalışanı Alımı

Temizlik Personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Lüleburgaz Evrensekiz Belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 adet Temizlik görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
Belediye Birimi Kadrolu Temizlik Çalışanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Birimi Kadrolu Temizlik Çalışanı Alımı

Temizlik Personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Lüleburgaz Evrensekiz Belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 adet Temizlik görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Evrensekiz Belediyesi Temizlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 05.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak  isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Kırcaali mahallesi Cumhuriyet caddesi No: 64 Evrensekiz – Lüleburgaz

Telefon Bilgisi: 0 288 443 90 01

temizlik 11

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Evrensekiz Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP