DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlıkları Bay ve Bayan 20 İşçi Alımı

Belediye Başkanlıkları Bay ve Bayan 20 İşçi Alımı

Yayımlanan ilanlara göre Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere 20 işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Adana Kozan Belediye Başkanlığı 18 işçi alımı, Kırşehir Yerköy Belediye Başkanlığı 1 işçi alımı ve Kırşehir Çiçekdağı Belediye Başkanlığı 1işçi alımı yapıyor. Tüm detaylarıyla…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:53
Belediye Başkanlıkları Bay ve Bayan 20 İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana Kozan Belediyesi başvuru tarihi ve şekli: Bugün yayımlanan ve başvuruların başladığı alım duyurusunda son başvuru tarihi son gün de dahil olmak üzere 6 Aralık 2019 olarak belirlendi. Bu tarih arasında başvuru yapacaklar Cuma günü de dahil olmak üzer CV ‘özgeçmiş’ oluşturarak Kozan İmar şirketinin mail adresine “[email protected]” e-posta gönderecektir.

Başvurular tamamlandıktan sonra uygun görülen adaylar Kozan organize sanayi bölgesinde (Güneri Mahallesi, 1 Sokak No:6 Kozan/Adana) açık adresinde bulunan belediye şirket binasında sözlü mülakata tabi tutulacak.

Kozan Belediyesi başvuru şartları: Belediye Başkanlığı’nın yayımladığı alım duyurusuna başvuracak işçi adaylarının kadın olması ve en az ortaokul mezunu olması gerekmektedir. Aşağıda ilan kılavuzu verilmiştir.

Kırşehir Belediye Başkanlıkları: Kamu grubu olarak yayımlanan alım duyurusunda Yerköy Çiçekdağı Köseli Belediyeleri için yapılacak istihdam ilanını ekleyen il Kırşehir İŞKUR il müdürlüğü oldu.

Son başvurular ne zaman: Belediyelerce yayımlanan tek ilanda başvuru sahipleri bugün başvuru ekranından veya İŞKUR il/ilçe müdürlüklerinden işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Son başvuru tarihi ise 9 Aralık 2019 olarak belirlendi.

Başvurular nasıl yapılacak: İŞKUR hizmet noktalarından şahsen başvuru ile müracaat edilebileceği gibi İŞKUR e-şube online hizmet web sayfasından da sürekli işçi alımı ilanına tek tıkla kolayca başvuru imkanı verildi. Online başvuru için ilan numarası İŞKUR tarafından adaylara duyuruldu.

iskurr daimi isci alimi giris 37

İşçi adayları siteye (İş Arayan) bölümünden T.C. kimlik numarası ve şifreleriyle, ilk defa kayıt olacaklar e-devlet şifresiyle giriş yapacak. Giriş yapıldıktan sonra üst menüde yer alan açık iş ilanları sayfasına tıklayarak iş arama kısmına gelecekler. Buradaki sayfada ilan kodu bölümüne 00005289407 numarasını yazıp arattıktan sonra başvuru yapabilecek.

iskurr daimi isci alimi ilanlarY 14

Müracaat koşulları: Kurumlara alınacak işçilerin en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Adayların başvurularının olumlu değerlendirilebilmesi için MEB Onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Arıtma Tesisi Operatörlüğü kurs bitirme belgesini de bulundurması koşulu vardır. İlgili adaylar en fazla 40 yaşında olması gerekmektedir.

Adana Kozan Belediyesi işçi alımı kılavuzunu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP