DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı

Belediye Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi iş ilanı duyurusunda Gaziosmanpaşa belediyesi başkanlığı KPSS 70 puan ile kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere zabıta memuru alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
Belediye Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi iş ilanı duyurusunda Gaziosmanpaşa belediye başkanlığı KPSS 70 puan ile kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere zabıta memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLRİ

Gaziosmanpaşa belediyesi başkanlığı ilanı başvuru tarihi 31.05.2021 tarihinde başlayacak ve 04.06.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin ilk önce www.gaziosmanpasa.bel.tr internet sitesinden başvuru formunu indirip doldurmaları gerekiyor.

Formu doldurtuktan sonra aşağıda yayınladığımız resmi belgelerde yazan belgeler ile birlikte kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

gaziosmanpasa1

gaziosmanpasa2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Gaziosmanpaşa belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP