DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına Zabıta Alımı Yapılacak

Belediye Başkanlığına Zabıta Alımı Yapılacak

Zabıta Memuru Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Şırnak Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:00
Belediye Başkanlığına Zabıta Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına Zabıta Alımı Yapılacak

Zabıta Memuru Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Şırnak Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şırnak Belediyesi 2 adet Zabıta Memuru alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu www.sirnak.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] i mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yazı İşleri Müdürlüğü’ne Şırnak Belediyesi Hizmet Binası Bahçelievler Mahallesi Cizre Caddesi No:2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Şırnak belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Şırnak belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Şırnak belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şırnak belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Şırnak belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Şırnak belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Şırnak belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Şırnak belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Şırnak belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP