DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına İstihdam 5 Memur Alımı

Belediye Başkanlığına İstihdam 5 Memur Alımı

Çalışma Bakanlığı üzerinden yayımlanan ilana göre Sivas ili Akıncılar Belediyesine istihdam edilmek üzere 5 memur alımı yapılacağı duyuruldu...

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:12
Belediye Başkanlığına İstihdam 5 Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çalışma Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda Sivas ili Akıncılar Belediyesi kadrosuna dahil edilmek üzere 5 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Personel unvanı Memur ve Zabıta Memuru olarak Akıncılar Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere göreve alınacaktır. Genel alım şartları ve istenilen belgeler adayların erişimine açıldı.

GENEL ALIM ŞARTLARI

-Türk vatandaşı olmak.

– Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 

– Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 

– Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 

– Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. 

– İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. 

– Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe vermek, (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.) 

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

– Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

– Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.) 

– Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya Noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.) 

– KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, – Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, 

– Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 

– 2 Adet Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak) 

– Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.) 

– Memur kadrosu için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.) 

BAŞVURU TARİHİ: 23 TEMMUZ 2020- 27 TEMMUZ 2020

BAŞVURU ADRESİ: www.akincilar.bel.tr internet adresinden, 

-Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Akıncılar İlçesi, Fikret Tekin Cad. No: 2 adresindeki Akıncılar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderilebilecektir. 

Akıncılar Belediyesi Detayları İçin Başvuru Kılavuzunu İnceleyiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP