DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına Geri Hizmet Memuru Alımı

Belediye Başkanlığına Geri Hizmet Memuru Alımı

Geri Hizmet Memuru Alımı yapılması için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Hafik Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS en az 75 puan ile 1 adet geri hizmet memuru alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:38
Belediye Başkanlığına Geri Hizmet Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına Geri Hizmet Memuru Alımı

eri Hizmet Memuru Alımı yapılması için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Hafik Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS en az 75 puan ile 1 adet ger hizmet memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanı başvuru tarihi 06.01.2021 tarihinde başlayacak ve 08.1.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabileceklerdir.

Çay mahallesi Atatürk caddesi No: 1 Hafik Belediyesi

Başvurmak isteyen adaylar Elektronik ortamda, [email protected] adresine başvuru belgelerini gönderilebilecektir.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?24a2853a-5ab6-4406-adb6-09fdc401e646

hafik belediyesi

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Hafik Belediyesi geri hizmet memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP